Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon meg lehet nézni...

Facebookon meg lehet nézni úgy az üziket h a másiknál ne jelnjen meg a látta felirat?

Figyelt kérdés
Mert van pár ismerősöm akiknek írok és nem válaszolnak, de el se olvassák, legalábbis nem jelenik meg h látta, úgy mint a többi ismerősnél. Pedig online vannak és tuti elolvassák, vagy van olyan aki figyelmen kívül tudja hagyni a kis piros jelzéseket az új üziről?
2012. dec. 11. 23:43
 1/3 anonim válasza:
Ha rövid az üzenet, akkor az értesítésre kattintva (piros jel) meg lehet nézni, h mit írtak. Mivel ekkor nem nyitod meg az üzenetet, a másiknak nem fogja azt írni, h láttad.
2012. dec. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Múltkor láttam, hogy olyan funkció is van, hogy "olvasatlannak jelől". Én még nem próbáltam, de gondolom, ha ezt beállítja, akkor sem jelenik meg a látta felírat.
2012. dec. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Van még olyan lehetőség is, ha te e-mailt kérsz az üzenetekről, akkor e-mailként elolvashatod, így valójában elolvastad az üzit, de a face-en meg látszólag nem.
2012. dec. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!