Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem idegesit titeket, hogy a...

Nem idegesit titeket, hogy a facebookon már alig lehet üzeneteket küldeni, mert a 90% nem érkezik meg feladónak?

Figyelt kérdés
2012. dec. 13. 17:39
 1/9 anonim válasza:

Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.


Nem zavar, hogy rohadtul nem a Szerelem,szex témakörbe kéne írni? :D

2012. dec. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet a Facebook szűri már az üzeneteket, mert mindenki sok sz@rt küld állandóan egymásnak, és csak a szervert terhelik vele!
2012. dec. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nem. Nincs Fb-m(: És mégis létezem, és akit el akarok érni, elérem(:
2012. dec. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
TRAGÉDIA :D
2012. dec. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

én ugyanezt tettem, töröltem magam.


Ha valaki tényleg el akar érni és fontos vagyok neki az nem csak cseten meg emailban tud beszélgetni velem, hanem ha fontos vagyok elér telefonon.

2012. dec. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Engem jobban idegesít az, hogy ennyi agyatlan van aki nem tudja elkülöníteni egymástól a kategóriákat...
2012. dec. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

szerinted háyn választ kapok, ha máshova irok?


nyelvvizsgákkal kapcsoaltban is kérdeztem a megfelelő kategoriában, és jött 1 válasz, az se ért sokat.

2012. dec. 13. 17:45
 8/9 anonim ***** válasza:
De ha meg más kategóriába írsz akkor tényleg több lesz a válasz a hozzá nem értőktől, mert abba a kategóriába azok járnak akiket az a téma érdekel. Lehet hogy több rendőrrel találkozol, mint orvossal, de attól még ne a rendőrt kérdezd a vakbélműtétről. Remélem érted...
2012. dec. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
szerinted a terhességükön aggódó tinik nem a facebookon lognak egész nap? teljesen kompetensek és érintettek a témában
2012. dec. 13. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!