Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok belépni a...

Miért nem tudok belépni a facebookra?

Figyelt kérdés
Beírtam az e-mailomat, a jelszómat és nem enged belépni, tiszta fehér a kép és a címsorba ez van: facebook . com /checkpoint. csak ugye egybeírva. és se a a telefonomról nem tudok belépni, sehonnan sem. Még aznap mikor tönkrement rákattintottam egy olyan oldalra hogy nézd meg hogy kik látogatták a profilodat! és feljött egy új firefox ablak és azt irta ugye angolul irta az utasításokat,hogy mit csináljak hogy meglássak hogy kik nézték a profilomat. be kellett másolnom a facebookot a címsorból ebbe az ablakba és akkor leokéztam és a nevemben feltöltött három képet amin megjelölt 49 ismerősömet, rögtön le is töröltem a képeket mert hülyeségnek tartottam . és 2 órával később épp beszélgetek facebookon mire kilép és nem tudtam azóta visszalépni. Valaki segítsen nagyon fontos !!!!!!!

2012. dec. 14. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Két megoldás létezik:

1./ Ha ha van Google Fiókod és azzal összekapcsoltad a Facebook-ot, akkor a régi jelszó helyett már a Google Fiók vagy a gmail regizésnél megadott jelszóval tudsz belépni a Facebook-ra is.

2./ Ha ezek nincsennek, akkor pedig a regizéses email cimeddel kérj uj jelszót.

2012. dec. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
már a facebook kijavította a hibát , de azért köszi
2012. dec. 17. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!