Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Fiber Power 50 rendeltem de...

Fiber Power 50 rendeltem de nincs WiFi?

Figyelt kérdés

Ma érkezett meg beüzemeltem.

Ok a gépen van net.

Rákötöttem (régi router re kábeles) hogy legyen nett a másik asztali gépemen.

Ok de mi van a WiFi vel? Nem kellet volna adniuk hozzá valamit vagy bele van építve vagy mivan?


2012. dec. 14. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Wifit magadnak tudsz csinálni wifis routerrel.
2012. dec. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Vagyis azonkívül hogy 50mb lett a netem nem lett WiFim...

Leírásban úgy szerepelt


Díjmentes

upc wifi opció

Miért jó?


A szolgáltatás lehetővé teszi, hogy Ön otthonában, a kábelmodembe épített vezeték nélküli megosztó (router) segítségével vezeték nélkül csatlakozhasson az internetre, akár több számítógéppel vagy mobiltelefonnal egyidejűleg. A WiFi képes kábelmodemet a UPC biztosítja, így Önnek nem szükséges külön routert megvásárolnia.


Internetezés könnyedén, fúrás, faragás és kábelek nélkül! A upc wifi opcióval Ön vezeték nélkül csatlakoztathatja számítógépét és egyéb wifi képes eszközeit az internethez úgy, hogy nem kell többet kábelkötegekkel bajlódnia, hiszen minden internetes eszköz egy készülékben kapott helyet.

Egy készülékben minden lehetőség! A upc wifi opcióval Önnek nincs többé szüksége különálló vezeték nélküli router megvásárlására ahhoz, hogy megossza internetét saját otthonán belül.

Csatlakozzon otthonában könnyedén! A kábelmodemet a UPC előre beállított, élő vezeték nélküli hálózattal biztosítja, így Önnek nem kell a hálózat beállításaival bajlódnia. Egyszeri beállítás (azonosító és jelszó megadása) után eszközei automatikusan csatlakoznak az internethez, legyen az laptop, tábla PC, mobiltelefon, okos televízió vagy bármely más, wifi képes eszköz.

A upc wifi opciót kötelezettségek nélkül, határozatlan idejű szerződéssel biztosítjuk.

2012. dec. 14. 15:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Erről még nem hallottam, azért írtam, hogy wifis router kell.

Ha a modembe beépített wifis router van, akkor szerintem csak be kell állítani hozzá a szükséges dolgokat. Biztos van hozzá leírás, ha nincs, akkor hívd fel az ügyfélszolgálatot.

2012. dec. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Van figyi értek a gépekhez de sztem ebbe a routerben nincs wifi se IP cím alapján nemtok felkapcsolódni a cuccoshoz és semmilyen jel nem mutat ara hogy ebben lenne WiFI? akkor tévedés történhetett?
2012. dec. 14. 15:47
 5/7 Komplikato ***** válasza:

"IP cím alapján nemtok felkapcsolódni"

Ezt csak én nem értem? Az IP címet a router osztaná ki az eszköznek, nem? Egy wifi routernek nem feltétlenül van antennája, de típusszám alapján vissza lehetne keresni szvsz, hogy most van vagy nincs benne?

A T-Com is olyan routert ad mindenkinek, ami tud Wifi-t, meg tud internetes TV-t, meg ezer dolgot, csak ha nem úgy lett rendelve, ki van kapcsolva a beállításaiban.

Meg ugye az egy dolog, hogy most ingyen jár a Wifi, de kérte a megrendelő? Benne van a szerződésben? Ha igen, akkor meg hívni kell az ügyfélszolgálatot.

2012. dec. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindegy a rendelést rontotta el a legegyszerübb ha wifis router veszek ötlet (termék név lehetőleg 7000ft alatt)
2012. dec. 14. 16:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Írd le a modemed pontos típusát. Abból meg lehetne állapítani hogy wifis-e vagy nem.
2012. dec. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!