Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Router probléma! Tudna Segíten...

Router probléma! Tudna Segíteni valaki?

Figyelt kérdés
Adott egy TP-LINK (TL-WR340GD). Régen, mielőtt a firmware-jét felfrissítettem volna tudtam létrehozni szervereket játékokhoz. De miután felfrissítettem, megtudtam csinálni a szervert csak nem tudtak hozzám csatlakozni. Próbáltam már portokat is megnyitni, de úgy sem sikerült. Úgy "NAT"-ot jelzett az mw2-be, én be is tudtam vele lépni, de mások nem tudtak hozzám csatlakozni. Nem tudom miért, de régen mindig az internetszolgáltatóm által kapott ip címmel tudtam belépni adminként a saját szerveremre (CoD Rcon Tool), de azóta csak azzal az ip-vel tudok csatlakozni, amit a router ad (jelen esetben ez: 192.168.1.100). Szerintetek mi lehet a baj? Tudnátok nekem segíteni? Mert számomra olyan, mintha a többiek LAN-on keresztül csatlakoznának hozzám és azért nem engedi be őket! Ötlet? Tipp? Előre is köszönöm!

2012. dec. 14. 17:47
 1/1 P.O.C. ***** válasza:
Firmware frissítés hatására nem szokott megbolondulni a NAT a routeren. Tuti, hogy beállítási problémáid vannak, de ha mégse még mindig visszarakhatod a korábbi firmware -t.
2012. dec. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!