Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kapcsoljam ki/tiltsam le...

Hogy kapcsoljam ki/tiltsam le a firefox frissítést?

Figyelt kérdés

Nem akarom frissíteni a firefoxom mert számomra a 11-es verzió a legjobb, ami utána jön abból kivették azt ami nekem kell.


Az, hogy eszközök ---> beállítások ---> haladó ----> frissítés ---> ne legyen frissítés. NEM MŰKÖDIK!!!!


Valahányszor megnyitom a firefoxot, állandóan írja ezt a szarságot, hogy a mozilla módosításokat szeretne vágrehajtani.. .. nagyon idegesítő.. nem akarom, hogy többet megjelenjen.. ugyanígy vagyok a skype és az msn-el.. nem szeretem az újabb verziókat mert elcseszték elég keményen.. hogyan tudom megakadályozni, hogy egyrészt maguktól frissítsék, és ne is jöjjön ezzel az ablakkal minden indítás előtt, h módosításokat szeretne végrehajtani... ?



2012. dec. 14. 19:31
 1/10 karesz01 ***** válasza:

"Az, hogy eszközök ---> beállítások ---> haladó ----> frissítés ---> ne legyen frissítés. NEM MŰKÖDIK!!!!"

Ha nem működik az azért lehet , mert nem nyomtál a végén az (ok) gombra .

(tippelek)


---

Firefox frissítés tiltása :


eszközök -> beállítások -> haladó -> frissítés


pont legyen a : Ne legyen frissítve ( nem ajánlott a biztonsági kockázat miatt )


Ne legyen pont az alábbiaknál :


Háttérben futó szolgáltatás intézze a frissítést


keresőszolgáltatások


ok


Restart firefox


---

Skype frissítés tiltása :


Eszközök -> Beállítások -> speciális -> Automatikus frissítés


Az automatikus frissítés Bekapcsolása ( felírat legyen )


Mentés


(Esetleg) restart skype

2012. dec. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mozilla Maintenance Service. Ez az automatikus frissitése, tiltsd le a tűzfalon.
2012. dec. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó: A vezérlőpulton megnyitottam a Windows tűzfalat, onnantól viszont már nem tudom, hogy hol keressem ezt tovább.
2012. dec. 14. 23:28
 4/10 csacsi2 ***** válasza:

Add & remove program, Telepít töröl. Mozilla Maintenance Service különálló programként telepűl, uninstalláld!

Mikor telepíted/frissíted nem auto, hanem fájlból, akkor vedd ki a pipát a Mozilla Maintenance Service -alól és nem telepűl fel!

2012. dec. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 csacsi2 ***** válasza:

A többi programnál a beállításoknál keresd a frissítés letiltást!

Esetleg nézd meg az operációs rendszer ütemezett feladatok -nál! futtatásba: control schedtasks majd töröld!


[link]


Ha ezek nem működnek és automatikusan indúl a Windows -al,

Akkor pl a ccleaner automatikusan induló programok listájából töröld!


[link]

2012. dec. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves csaci2!


A telepített programok közül eltávolítottam a Mozilla Maintenance Service-t.


Az ütemezett feladatokat alaposan átnéztem, nem találtam még Mozillával kapcsolatos dolgot sem.


A ccleaner automatikusan induló programoknál sem találtam, illetve azt már korábban is próbáltam.


A probléma sajnos még mindig fenn áll :(

2012. dec. 15. 20:28
 7/10 csacsi2 ***** válasza:

Próbáld meg a következőt:

Címsorbe írd about:config

Majd a keresésbe: app.update.auto

Értékét állítsd falsh -ra.


Esetleg valami kiegészítő állíthatja vissza nem tudom. A háttérben történő frissítést (Mozilla Maintenance Service) -t uninstalláltad, innentől a programon belül kell keresni a probléma okát.

2012. dec. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 fanyar válasza:

Szép-szép az alábbi

"Próbáld meg a következőt:


Címsorbe írd about:config


Majd a keresésbe: app.update.auto


Értékét állítsd falsh -ra.


Esetleg valami kiegészítő állíthatja vissza nem tudom. A háttérben történő frissítést (Mozilla Maintenance Service) -t uninstalláltad, innentől a programon belül kell keresni a probléma okát."

De nekem is mindég visszaáll és kérdi a frissítést.

Arra adjon valaki választ mit csináljunk kinek nem tűnik el a felugró kérdés.

2019. aug. 26. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 fanyar válasza:
És nem kiegészítő állítja vissza, mert letiltott kiegészítőkkel is jön a felugró kérdés
2019. aug. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 fanyar válasza:

Megjegyzés: nem az app.update.auto nevű config beállítást írja vissza.

Hanem az: app.update.auto.migrated nevűt

2019. aug. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!