Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan szüntethetném meg a...

Vitorla kérdése:

Hogyan szüntethetném meg a nem kíván forgalmat a számítógépemen?

Figyelt kérdés

Xp op rendszerem van, és észrevettem a WireShark programmal, hogy a számítógépem folyamatosan feltölt adatokat két Dél Koreai IP címre. Három víruskeresővel is leellenőriztem a gépem, és nem találtam vírust. Majd a windows IP blokkolójáva letiltottam ezt a két IP címet, ami hatástalannak bizonyult. Néhány naponként megismétlődik, ez a helyzet, de mostanában már nem az én IP címem a forrás, hanem 3-4 másodpercenként a legkülönbözőbb (főleg Dél Koreai) Ip címeket látok a WireShark-kal mint forrást (Source).


A cél (Destination) mindig ugyanaz a két IP cím, nevezetesen:

121.156.108.67 és

121.156.108.17


Másodpercenként 1000-1600 bejegyzést látok erre a két IP címre irányulva.


Várom a válaszokat.



2012. dec. 14. 23:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Átjárónak használja valamelyik progi a géped,esetleg zombi hálózatban is lehetsz.

Tiszta telepítés után ez megszűnik aztán már csak a telepíteni kívánt programok alapos megválogatása valamint megfelelő védelem felállítása van hátra.

2012. dec. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Nem lehetne megúszni az ügyet az Xp újratelepítése nélkül?
2012. dec. 15. 10:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Határozottan nem...sajna.
2012. dec. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!