Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik procit lenne érdemesebb...

Hozsoltika67 kérdése:

Melyik procit lenne érdemesebb megvennem tuninghoz (core i5 2500k, vagy a i5 3570k-t, és melyik alaplapot ajánljátok hozzá?

Figyelt kérdés
2012. dec. 17. 07:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Összességében a 3570K(ivy) erősebb, hogy milyen tuning potenciállal rendelkezik az adott cpu az darabonként változik, annyi biztos, hogy a sandy tuning alatt és egyébként is terhelés alatt alacsonyabb hőmérsékletű így valamivel könnyebb hűteni, az ivy-ban pedig erősebb a videóvezérlő és kevesebbet fogyaszt. Alaplapot pedig igény(csatlakozók, tápellátás, stb.) szerint válassz egy Z77-es chipset-tel szereltet.
2012. dec. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi ,az érdekelne hogy a z77 alaplap olcsóbb verziója is jól tuningolható: [link]
2012. dec. 19. 20:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Alapfeszes tuninghoz megfelel, de komolyabb tuninghoz már jobb lapot vennék.
2012. dec. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vagy inkább: [link] én erre gondoltam,persze ha tudsz olcsóbb jó lapot?
2012. dec. 19. 20:52
 5/6 A kérdező kommentje:
Oks, tehát egy 2500k az elég nanapság mindenre kicsit húzva,és jobb hűteni is.Ezt tenném rá jólenne?: [link]
2012. dec. 19. 20:57
 6/6 A kérdező kommentje:
A másik kérdésem a vgá'7870 re gondoltam az talán hosszabb távra is jó lenne!Ebből az 'oc' változatról olvastam ,igazából a véleményetek érdekelne hogy meLyiket érdemes megvennem a sok márka közül,Asus, Msi,saphire,gigabyte?
2012. dec. 19. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!