Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki esetleg rendelt már a...

Valaki esetleg rendelt már a Grando-ról?

Figyelt kérdés
Ha igen mi a vélemény,szállítási idő,megbízhatóság,és persze az árak,kiírja h mennyit fizetsz,de tényleg annyi amikor fizetésre kerül a sor?
2012. dec. 19. 12:55
 1/2 Argloss ***** válasza:

A grando olyan mint egy pláza, mint például az árukereső, ami csak összegyűjti, hogy melyik boltban mennyi a termék. Ők csak átadják a rendelést más boltoknak, akik hozzájuk tartoznak. Egyébként szállítási idő attól függ, hogy éppen mit rendelsz és melyik üzlettől. Most így karácsony felé nem igazán pontosak a szállítási idők amik a grando-n vannak kiírva. Például akartam egy kávéfőzőt, amihez 1 munkanap volt írva, de aztán elég hamar kiderült, hogy igazából januárig tart az 1 munkanap.

Viszont más rendelésnél, más boltnál meg pontos volt minden... Rendeléskor leadott áron szokták adni a termékeket, máskülönben nem vagy köteles átvenni sem...

2012. dec. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Reggel rendeltem meg és dél körül jött a válasz,hogy még a mai napon átadják a futárnak és neki 24 órán belül le kell szállítania.

Én sem rendeltem nagy dolgot,mármint méretében,nem a pénzt tekintve.Ezek szerint majd kiderül,de le kell időben nekik,hisz ők adták meg ezt az időpontot,remélem tartják magukat hozzá,mert elég későn rendeltem meg,hogy a fa alá kerüljön.

2012. dec. 19. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!