Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom facebookon megnézni...

Hogy tudom facebookon megnézni a leveleket, úgy hogy a feladó nem látja, hogy elolvastam a levelét?

Figyelt kérdés

2012. dec. 19. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor bizony sosem fogod megtudni, mert olyat nem lehet :)
2012. dec. 20. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igazándiból el sem kell olvasnod. Amikor a böngésződ letölti az üzenetet, már akkor kapja a másik fél, hogy elolvastad :) Szóval el sem kell olvasnod, de ez így szép =)
2012. dec. 20. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hat ez nem ugy van adamhet.

Nem eleg megtekinteni az uzenetet, hogy megjelenjen az a "seen" a vegen. Meg is kell nyitni, hogy olvasottnak jelenjen meg. Tudom, mert leellenoriztem ezt.


Amugy kedves kerdezo, en azt sejtem hogy valaki azt tette velem, amit te szandekozol tenni massal.

Az elobb azt vettem eszre a beallitasoknal, hogy egy bizonyos szemelytol erkezo uzneteket be lehet allitani ugy, hogy az "Other"-be menjen, ne a "Messages"-hez. Nalam peldaul elofordult az, hogy ra tobb honapra vettem eszre, hogy nekem uzeneteim vannak az Other-ba, olyan szemelyektol, akik nem voltak az ismeroseim kozott. Tehat az a resz gondolom nem virit pirossal, mikor megkapod, de ha elolvastad akkor a masik lathatja ezt.

Na meg ott van a Spam. Amit akkor is lehet hasznalni, ha maga az uzenetet nem nyitottad meg, csak latod az elso mondatjat.

Elegge bonyolult.

2012. dec. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 SAMpernatural ***** válasza:
lehet gepen
2020. nov. 6. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!