Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebook chat ablakában...

A facebook chat ablakában milyen betűtipus van?

Figyelt kérdés

2012. dec. 20. 12:09
 1/2 Adam753hun válasza:

Szia!

Az attól függ... (egy oldal megszerkesztésekor több betűtípus is megadható pl a .css fájlba) Így a látogatóhoz alkalmazkodik az oldal, így ha a megadott betűkészlettel nem rendelkezik, akkor a következő megadott készletet "olvassa be" stb. (mondjuk ez alapból is így van, de így megadhatunk neki fix sorrendet/készletet...)


Jelen esetbe a Facebook-on a következő szerepel, így ezek jöhetnek szóba:

Lucida Grande

Tahoma

Verdana

Arial

Sans-serif


Nagy valószínűséggel a Tahoma vagy a Verdana lesz valamelyik amelyikre te gondolsz, ugyanis a Windows alapól tartalmazza ezeket a készleteket.


Üdv.: Ádám

2013. jan. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Adam753hun válasza:

(sajnos már nem tudom szerkeszteni a korábban írt válaszom)


Lehet félreérthetően fogalmaztam, (de a kukacoskodók kedvéért; ...persze a többit is tartalmazhatja a Windows alapból, de a kódba megadott sorrendet figyelembe véve zártam ki...)


* { font-family: 'lucida grande',tahoma,verdana,arial,sans-serif; }


Mindegy, részletkérdés...

Remélem köztük van amelyikre te gondolsz :)

2013. jan. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!