Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek a Skype a Windows...

Szerintetek a Skype a Windows Live Messenger funkciói nagyrészit át fogja venni?

Figyelt kérdés

Mint például a emotion sounds ami az egyik kedvencem 2900+ hangom gyűlt össze az elmúlt évek során.

Vagy a hangulat jelek amik akár animált gifek is lehetnek.

Közös kép megosztás,hang klipp felvétel megosztás ...stb

Szerintetek nyújt ilyeneket majd a Skype? Vagy csak azért vásárolta fel Microsoft az MSN-t hogy multi platformon elérhető legyen (még több profit) és a felhasználók igényeit figyelembe se veszik.



2012. dec. 21. 23:42
 1/10 anonim ***** válasza:
tartok tőle
2012. dec. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem hogy az MSN Márciusban fog leállni.
2012. dec. 21. 23:44
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem fogja.

És Skype úgy sz*r ahogy van:\

2012. dec. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Remélem ezeket nem veszi át!
2012. dec. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A leírtakból látszik, hogy még nem használtál skype-ot.

Vannak animált hangulatjelek. Eddig is voltak.

Fálj megosztás is volt mindig is.

A Skype mindig is sokkal jobb volt, mint az msn.

2012. dec. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Először is, kérlek ne itélj.

Skypot kellően ismerem, külföldről magyarországra indítottam video hívásokat és vice versa.Nyugatra és keletre is.

Maga a fő szolgáltatás egy nagy kalap szar. Úgy ahogy van.

És én már akkor használtam a skypot mikor gyerekcipőben járt.

De most hogy a Microsoft átvette,nos... csöbörből vödörbe.

Animált gif eket én magam készítek CS6 Flash el és msn be importálom. Szintén a hangokat Sony Soundforgeval edit majd import. Skype egyiket sem adja. Közös kép album nézegetés és video nézés a partnerrel szintén nem kínálja. És ezek csak a fontosabb elemek.

2012. dec. 25. 01:23
 7/10 anonim válasza:
Ezt én is szeretném tudni fontos lenne nekem is, hogy az msn hangulatjeleket át tudjam vinni skype-ra majd! Nincs valami hivatalos stáb akitől ezt meg lehet kérdezni? Ha valaki tudja kérem írja meg mert ez fontos lenne nekem!
2013. jan. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ilyesmiket nem lehet es nagy valoszinusegel jovobebsem fogjak ugy megcsinalni,hogy lehesen.Ez nem messenger mar hanem skype.

Pontosabban gagyi skype.Ez van ezt kell szeretni,ra kenyszeritik az embert.Meg ket honapig elvezhetitek az msnt!

2013. jan. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Igen azóta én utána néztem, hogy a skype nem lehet ilyet megvalósítani, de lehetséges hogy az amsn-nel igen. Még nem teszteltem, de meg fogom nézni, mert nagyon fontos lenne nekem is. Az amsn ingyenes program teljesen független a a microsoft-ostól és hallottam még egy programról ami tudja kezelni a hangulat jeleket, de annak nem jut eszembe a neve.
2013. jan. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nos. Probáltam Yahoo messengert,AOL AIM,Meebo,ICQ. Még talán a yahoo ami elmegy de fényévekre áll WLM től. Ezt fel nem fogom hogy miért nem építik be a skype szolgáltatást az msn-be. Adnának neki egy úgy interfacet,bár már most is jobb kinézete van mint bármelyik Instant Messengernek. Csak az marad magyarázatnak hogy nem akar a MS időt ls pénzt belefektetni,helyette olcsó és gyors megoldást. Megszüntet egy ingyenes jó szolgáltatást és rákényszerít a Skype-ra ahol a partnerlistád át viheted... kész agyrém. Egy az egyben mint a igoogle. Mondjatok helyette más hírgyűjtő weboldalt. Nem tudtok! Mert nincs hozzá fogható.
2013. jan. 15. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!