Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik weboldalon lehet...

Melyik weboldalon lehet figyelmeztetni a többi internetes vásárlót, ha 1 személy átver!?

Figyelt kérdés
Velem sajnos megtörtént, valaki megvett tölem 1 babakocsit 2 hónapja és azóta sem fizeti ki ,mikor már megelégeltük az apósom felhivta és nem kedvesen beszélt vele a telefonba,de még ö van felháborodva és fenyegetőzik.... ez felháboritó a babakocsi 42.000ft-ért adtam és még alkudott is belöle söt ajándékot is kapott:( vigyázni kell az ilyen emberekkel én megjártam és elég sok pénzembe került!!!
2009. aug. 23. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán hogy adhattad csak úgy oda fizetés nélkül???

Azt nem írtad hogy személyesen vette át vagy te elküldted neki-hogy is volt ez?

2009. aug. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az expressz.hu-n adtam el a babakocsit,és végülis az én hibám mert nem utánvétellel küldtem,mert a hölgy már azt mondta elutalta a pénzt !feladtam a csomagot és állitólag a pénz elveszett a postán irtam neki ,hogy küldje el a papir számát amin raja van hogy tényleg elküldte-e!de nem utalta mindig csak hitegetett hogy elfaxolja! eltelt 2 hét és azt hazudta a csomag nemjött meg!!én elmentem a helyi postára és megkérdeztem ök azt válaszolták már másnap átvette a csomagot!! a hölgy tagadott mindent!kértem a pénzem azt válaszolta nem küldi el 2x!de azt mondanom sem kell mikor állitólag megérkezett a babakocsi neki akkor hiányos volt! állitása szerint a mózeskosár esövédök és az ajándéknek nyomaveszett,erröl ö szerinte jegyzökönyvet vettek,de arrol se kaptam semmilyen papirt!mindig csak igérget,hogy találkozunk stb..a férjem 2x ment fel de sem pénzt se babakocsit nem láttunk!!odáig fajult a dolog.hogy az apósom beszélt a növel inegrülten .A nö kiakadt és a felhivott minket,hogy mi nemtudjuk kivel huztunk ujjat,és hogy az ö férje az éjszakában dolgozik gondolom kidobó lehet vagy strihel nemtudom!! de ez borzasztó és felháboritó ,hogy egy 3 gyermekes anyuka ilyenekre képes!!!!
2009. aug. 24. 15:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnállak, de a naivságod az eget veri. A mai világban csak hoci-nesze alapon szabad adni,venni. Kb 1 éve teheneket vettek egy vidéki embertől és 70 000 forintosokkal fizették ki, mivel nem tudott visszaadni úgy tűnt,hogy 30 000 FT-tal többet kapott, csak a helyi boltban derült ki, hogy ilyen pénz / 70 000 Ft-os / nem is létezik forgalomban.

Te most fizetted meg a tanulópénzt. Pénzügyekben nincs megbízható idegen. Néha még rokon, családtag sem.

Egy 55 éves sokat tapasztalt férfi.......

2009. aug. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!