Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a legjobb ingyenes...

Melyik a legjobb ingyenes levelezőprogram Windows 7-re?

Figyelt kérdés

2012. dec. 22. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Opera, mint böngésző (beépítve a levelező)
2012. dec. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Thunderbird
2012. dec. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És ebben a Thunderbird programba be lehet állítani hogy ne nekem kelljen mindig letölteni az üzeneteket hanem bizonyos időközönként magától frissítsen?
2012. dec. 22. 12:19
 4/9 anonim válasza:
pop peeper - jelzi ha új email érkezik
2012. dec. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kovács Pistike01 ***** válasza:
A Thunderbird, ha fut, akkor saját magától ellenőrzi a leveleket, nem kell be sem állítani.
2012. dec. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én az Incredimail magyar verzióját használom,de ne tudd meg.....Egyszerűen:CSÚCS!!!
2013. márc. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Én az Incredimail magyar verzióját használom,de ne tudd meg.....Egyszerűen:CSÚCS!!!"


Persze, és biztos a kérdező is örülne neki, hogy agyonreklámozza őt a fizetős verzióval, meg telenyomja a böngészőjét a beépülő micsodáival.

2014. máj. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szerintem a többiek vagy nem használják a levelező programokat, vagy csak egyszerűen szeretnek sz_pni, mint a vadász. Egy jó párral volt már dolgom, de mindegyik kuka!

A jelenlegi levelező programom, a t-online, saját levelező rendszere, vezeti a negatív listát. nem tudom, ki volt a program írója, de jó p_csá rugdosnám. A cég meg hátra dőlt a székében, mintha nem lenne már vele tenni valója. A tisztelt programozó úr nem e világról származik az biztos!

Én szerény vagyok. Nem a legjobbat, csak egy normálisan működőt keresek. Eddig még ilyennel nem találkoztam. Majd szóljatok, ha valamelyik elborult agyú programozó ír egy használhatót.

2016. nov. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Mickey5 válasza:

Pontosan ez az én gondom is. Mutasson valaki egy VALÓBAN használható levelező-klienst! Például olyat, mint XP alatt az Outlook Express volt, ami nem hozott létre millió mappát, hanem szépen egybe töltötte le az akárhány postafiók tartalmát. Ezen felül semmi fölöslegset sem tartalmazott(naptár és hasonló hülyeségek). Könnyen exportálhatók belőle a levelek és másik gépen ugyanolyan könnyen visszaállíthatók.

Az agyonreklámozott Thunderbird ehhez képest használhatatlan, mindenben az ellenkezője.

Kérlek, engem is értesítsetek, ha találtok egy igazán használhatót! Köszönöm!

2017. febr. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!