Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Freemailnél hogy lehet beállit...

Freemailnél hogy lehet beállitani hogy valami bekerüljön a spamszűrőbe?

Figyelt kérdés
Állandóan kapom a reklámokat és hetek óta ugyanazon a néven küldök a hülye ajánlatokat. Freemailben nem lehet beállitani hogy bizonyos szavak mondjuk, vagy bizonyos küldők egyből spam mappába kerüljenek?

2012. dec. 22. 12:21
 1/2 Mr. V. ***** válasza:

Be lehet állítani, nekem kb. már 40 bejegyzés szerepel benne, de értelmetlen, mert mintha be se állítottam volna. Emellett folyton jelzem, hogy spam a levél, ennek ellenére ha új érkezik, ugyanúgy megjön.

Ingyenes szolgáltatótól ne várj sokat! Havi 1-2 nap órákon át nem elérhető, spamszűrése nem működik, 5-10 percet késik a levél, ...

gmail gyorsabb, egyszerűbb, működik a szűrés rajta, eddig mindig elértem mikor kellett és nem hivatkozott adatbázishibára, valamint az érkező levél egyből megjön, nem késve.

2012. dec. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
persze, nekem is van már "hivatalos" cuccokhoz gmailes cimem, de akkor is idegesitő h rányomom vmire h spam, és törlöm a francba, erre ugyanaz a küldő megint ott van másnap a levelek között. Ezért érdekelt volna hogy van-e mód rá hogy egy cimet vagy bizonyos szavakat (pl akciós, hihetetlen stb.) egyből spamba tegyen
2012. dec. 23. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!