Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Van egy fujitsu siemens amilo sa 3650 laptopom. Korábban Windows XP volt rajta, de amióta a Windows 7 fel lett telepítve egyfolytában "kikapcsol" a wifi. Tehát, megáll a net, kb 5 percenként, nem érzékeli a wifi jelet. De mikor lecsatlakozom és felcsatlakozom,akkor 5 percig megint jó. Mi lehet a baj és hogy tudom megoldani?
2012. dec. 22. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Eszközkezelőben hálókártya "energiatakarékossági" beállításoknál nézelődj.
2012. dec. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mit nézelődjek ott?
2012. dec. 27. 11:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Ugye nem nézelődtél még...

Mert : "a gép kikapcsolhatja az eszközt hogy energiát takarítson meg" - csak egy ötlet.

2012. dec. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát ilyet konkrétan nem találtam. De amúgy meg általában hálózatról használom (és akkor is jelentkezik a probléma), szóval nem hiszem, hogy magától lekapcsolgatná az energiagazdálkodás miatt.


Azért köszönöm! Ha még van tipped, szólj :)

2012. dec. 28. 18:19
 5/6 A kérdező kommentje:
Kiderült, h rosszat találtam meg, szóval most megtaláltam a jót. Kipróbálom :D Aztán majd jelentkezem.
2012. dec. 28. 18:34
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát jelentem, hogy 3 napja nem dobott le, szóval ÉLJEN és KÖSZÖNÖM :)
2013. jan. 1. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!