Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » SÜRGŐS! Hálózati probléma!...

SÜRGŐS! Hálózati probléma! Nem érzékeli a laptop, a vezeték nélküli hálózatot, mi tévő legyek? Milyen drivert szedjek, mit állítsak a laptopon?

Figyelt kérdés

Hétfő estig (ajándék átadásig) kéne beüzemelnem a laptopot.


Vásároltam egy Packard Bell TS notebookot, feltelepítettem rá egy Windows 7 Ultimate-t (64bit), s azt aktiváltam. Az egyetlen hiányossága, hogy nem érzékeli a routerünket (Huawei).


"Hibaelhárítás"-t követően ezt az üzenetet kapom: "A Windows nem észlelt megfelelően telepített hálózati adaptert. Ha van a számítógépben hálózati adapter, újra kell telepítenie az illesztőprogramot."


Merre keressek illesztő programot? :S Vagy mit kéne átállítanom? :S


A segítséget előre is köszi!



2012. dec. 22. 23:42
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nincs internet, a Driver Genius nem tud keresni. :)
2012. dec. 23. 10:09
 12/18 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy a modelled EN TS11HR. Így próbálj meg drivert keresni hozzá. Esetleg egy Aida 64-el ki tudod olvasni a géped adatait.
2012. dec. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Kovács Pistike01 ***** válasza:
Úgy gondoltam, hogy dugd rá madzaggal' :)
2012. dec. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Az EN TS11HR drivereit töltöttem le, de nincsenek hatással a laptopra... :P A mazdagos megoldást pedig megpróbálhatom, bár a cél az, hogy vezeték nélkül fusson a dolog. :P


Az Aida64 megmondja, hogy milyen hálókártya van benne? Lehet, hogy annak a driverét kéne letöltenem, nem?

2012. dec. 23. 13:53
 15/18 Kovács Pistike01 ***** válasza:
dugd rá madzaggal, és úgy futtasd a driver geniust :)
2012. dec. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha van egy kis szerencséd, akkor igen, az Aida felismeri a hálókaresz típusát, így közvetlenül is rákereshetsz a szükséges driverre. Ez jó ötlet.
2012. dec. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Na, a probléma megoldódott! Felraktam az Aida-t, sikerült megállapítani, hogy a hálókártya egy Atheros AR9287, majd ez alapján leszedtem a Packard oldaláról, az EN TS44HR model-hez tartozó Atheros drivert.. és működik! :)


Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget és legfőképpen Sceptic-nek! :)

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket! :)

2012. dec. 23. 16:18
 18/18 Zsohár Imre válasza:
Nem akarok okoska lenni,de próbáltad a PN és az F1 gombokat egyszerre lenyomni?Ezzel kapcsolod be a Wi-Fit!
2013. febr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!