Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mobilnetet azaz stick-et...

Mobilnetet azaz stick-et meglehet oldani, hogy rákötöm wifi-s routerre?

Figyelt kérdés
Igazából én úgy gondolom, hogy nem lehet de egy ismerősöm megakarja csinálni vett routert meg stick-es netje van de a stick usb-s az hogy megy bele a routerba de nem is az a lényeg ha valahogy bele lehetne szerkeszteni akkor menne rajta a wifi meg rendesen a router elosztaná a netet? bár kétlem de azért érdekel a véleményetek
2012. dec. 24. 15:27
 1/6 Komplikato ***** válasza:

Ha a router a leírása alapján tud ilyen megosztást, akkor igen. Azon pedig tuti lesz USB csatlakozó is. Illetve pár régebbi csúcs routert (pl. Asus) meg lehetett hackelni ilyen célra, ezeken van USB pl. külső drivenak és a rajta futó linuxot lehetett "okosítani".

De ez akkor volt szokás amikor 60-80.000 volt egy mobil osztós router, az okosított meg kb. 20.000, ma már 14-20.000 között kapni ami alapból tud ilyet.

2012. dec. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem :)
2012. dec. 24. 15:36
 3/6 anonim ***** válasza:
ma már nagyon sok routerbe be lehet dugni a mobilos stikket
2012. dec. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vodánál van olyan eszköz, amivel meg lehet osztani az internetet.

[link]

2012. dec. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a gond az, hogy olyan routert vettek, amibe nem lehet USB-t dugni :D
2012. dec. 24. 20:50
 6/6 kobol válasza:
cimem erapuszi@freemail.hu én is a telefont igy használom
2012. dec. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!