Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudok csatlakozni a...

Nem tudok csatlakozni a tablet PC-mel az otthon wifihez, miért?

Figyelt kérdés
Vettem egy tablet PC-t, androidos rendszer van rajta. Szélessávú netünk van itthon, a sima modem rá van kapcsolva egy belkin routerre, ami adja a wifit a lakásban. Minden laptoppal tudunk csatlakozni, de csak úgy, hogy a wifihez csatlakozunk, és még létre kell hozni egy szélessávú kapcs.-ot a gépen és azzal is csatlakozni. Na hát ezt a telón meg a tableten nem lehet. Mit kéne tennem hogy működjön?

2012. dec. 24. 20:18
 1/6 anonim válasza:
beirod a gepbe 192.168.2.1 és ott vagy a router beállításainál. Bejelentkezel(alapbol nincs jelszó) majd megkeresed a pppoe részt és voálá
2012. dec. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
na jójó, de hova írom be, meg jelentkezek be? nem nagyon értem..
2012. dec. 28. 11:34
 3/6 anonim válasza:
a böngészőbe írod be (az se biztos, hogy azt az IP-t kellene, típustól függ), majd kérni fog valószínűleg felhasználónevet+jelszót. itt keresd meg a router típusát, és majd azokat kell beírnod: [link]
2012. dec. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hmm be tudtam lépni a beállításokba de nem igazán sikerült megcsinálnom.. átállítottam ppoe-re de nem lett jó.. most úgy van, hogy a tablet csatlakozott a wifihez, írja hogy IP cím lekérdezése, kapcsolódva a belkin.9695 hálózathoz, de a net még mindig nem megy.. egyszerűen a szélessávúra nem lehet kapcsolódni úgy, ahogy a laptopon.
2012. dec. 29. 14:59
 5/6 A kérdező kommentje:
el vagyok keseredve :( nem lehet hogy a routert kéne átdugdosni? hogy ne legyen mellette a szélessávú modem, csak a routerből menjen egyől a net, vagy olyat nem lehet? mert a gépen meg lehet csinálni, hogy kapcsolódjon először a belkin wifi hálózathoz, aztán a szélessávúhoz, de az anroidos telefon meg tablet azt se tudja mi az...
2012. dec. 29. 15:01
 6/6 ZsoltikaŐr válasza:
Helló. Sikerült megoldanod?? Mert ugyanez a problémám. Már ott tartok hogy mindjárt kettétöröm ezt az androidos szart:))) Tudsz segiteni???
2013. dec. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!