Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Napokig is tarhat a hotdog...

Napokig is tarhat a hotdog oldal karbantartása?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Baromi jó kérdés, van egy olyan érzésem hogy nem karbantartás van az oldalon, lehet hogy a hackerek feltörték.
2009. aug. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem is így van, és valami baromi nagy kárt csináltak...
2009. aug. 24. 16:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Áh, szerintem nagytakarítást végeznek, vagyis törlik a nekik nem tetsző kommenteket. >)
2009. aug. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Erre gondolsz? Az IWIW minden este ezt játsszotta egy időben. [link]
2009. aug. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Basszus nemár..hackerek???:O Jajjjj oda a prom..:(
2009. aug. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nem hackerek, akadt egy kis gond (sok más oldallal együtt), dolgoznak rajta.
2009. aug. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, volt más oldallal is gond, de azok már jók. (pl. a Figyelő Net).
2009. aug. 25. 08:18
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezt írták pár perccel ezelőtt a HotDog-osok a Twitteren:

Rajtunk kívülálló okok miatt adatvesztés történt a HotDogon 2009.08.22-én, szombat délután.

Az adatok visszaállítása jelenleg is zajlik, mindent megteszünk, hogy minden visszaálljon a régi kerékvágásba a leállás előtti állapotba.

Kérjük legyetek türelemmel. Igyekszünk Titeket tájékoztatni a legfrissebb történésekről. Előre is köszönjük a megértéseteket.

2009. aug. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Amikor először nem értem el a HotDog oldalát, az Apache server, port 80-ra hivatkozott. Ezt az üzit viszont már a HotDog lefekvése előtt egy héttel korábban láttam két magánszemély lapján, akik élő képet használnak a lapjukon. Ezek után ki tudja mikor áll fel a rendszer, hiszen lehet időben még korábbra kellene menni a visszaállításban.
2009. aug. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!