Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » PayPal számláról lehetséges-e...

PayPal számláról lehetséges-e Moneybookers számlára való átutalás?

Figyelt kérdés

Tehát PayPal-ról lehet-e Moneybookersre átultani (és MB-ről PayPalra)

Más kérdés: Mely MAGYAR nyelvű fogadóirodák azok, ahol lehet PayPal-al fizetni? Mert perpill egy sem jut eszembe..

Köszönöm.


2009. aug. 24. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Hat, ugyan mar ket eve vagy harom, hogy utoljara paypalt hasznaltam, de a kovetkezokre emlekszem:


A paypal egy felhasznaloi fiok, amihez hozzakapcsolhattad a szamlaszamod, igy annak megadasa nelkul, biztonsagosan tudsz penzt kuldeni egy masik paypalos szamlaszamara, csupan a felhasznalonevek megadasaval. Ket-harom eve indult be a dolog, hogy a magyar bankok (legalabb is az OTP biztosan) elkezdett foglalkozni a paypallal, elotte csak pislogtak, hogy ammegmi.

Szoval en ezek alapjan nem hiszem, hogy paypalrol lehetne mashova is penzt kuldeni, mint paypalra, hiszen ez nem egy szamla igazabol, csak egy felhasznaloi fiok a szamlaszamoddal.

2009. aug. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, de a PayPal az eBay fizetőeszköze, amivel több helyen lehet fizetni, ezért gondoltam hátha lehet MB-re is küldeni.


Fogadóirodás kérdésre valaki tud választ ?

2009. aug. 26. 17:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Azert ez nem igy van, eBayen is lehet mashogy fizetni, es a Paypalt is lehet masra hasznalni :)
2009. aug. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Elözö légyszi áruld már el Hogyan kell moneybookerst kapcsolni az ebay regisztrációhoz mert hiába van mindenem megerősítve és a moneybokkers oldala szerint beaktiválva ebay alá, elkezdek egy eladást az ebayen aztán csak a paypalt tudom megjelölni fizetési eszköznek semmi mást..


Na most akkor hogy van ez? Moneybookerst azt mondja össze van kapcsolva az ebay acountommal, ebay oldalról meg nem enged moneybookerst választani csak paypalt, de én nem tok meg nem is akarok paypalt választani mert nem lehet rajta regisztrálni a kártyát...


NEM TOK FIZETNI SEM ELADNI A MONEYBOOKERSSEL AZ EBAYEN MER NEM TOM KIVÁLASZTANI SE... MINDENHOL CSAK A PAYPALT NYOMATJA...


MOST AKKOR MI VAN?

2009. okt. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!