Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van olyan letöltős oldal, ami...

Van olyan letöltős oldal, ami nem tiltja le az általam feltöltött fájljaimat?

Figyelt kérdés

Eddig 4shared-re töltöttem fel zenéket, de törölni szokták, ilyen kiírással, hogy pl. "This file is no longer available because of claim by IFPI IFPI".

Van olyan NEM TORRENTES oldal, amire feltölthetek nyugodtan zenéket? Vagy valami trükk, hogy jó legyen, pl. az segít-e, ha tömörítem feltöltés előtt rar-ba?



2012. dec. 27. 10:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Nekem igazából olyan kéne, amit akárki akármikor letölthet, mert a weboldalamra mennek a zenék.
2012. dec. 27. 11:30
 2/7 Golan Trevize ***** válasza:
Dropbox jó arra is.
2012. dec. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha veszed a fáradságot és rájuk keresel, akkor rájössz, hogy ezek közül mindegyik megfelel ennek a kritériumnak.
2012. dec. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, de pl. a Dropbox csak 2 GB-os, a Google Drive 5 GB-ja pedig másra kell.
2012. dec. 27. 12:04
 5/7 Golan Trevize ***** válasza:

A Dropbox ingyenes változata 2GB-ról _indul_, de ingyenesen is könnyen meg lehet növelni a limitet.

Én majdnem 25 GB-nál tartok, például.

2012. dec. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A.) rászánod az időt és regelsz 10 e-mail címet.

B.) Fizetesz

(Google drive: 10 GB)

2012. dec. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindegy, kipróbálom a Dropboxot, hátha tényleg tudok több tárhelyet szerezni hozzá. Köszönöm a válaszokat!
2012. dec. 27. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!