Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Tp-Link TL-WR741ND routrt...

A Tp-Link TL-WR741ND routrt lehet használni Access Point módban?

Figyelt kérdés
Lent a nappaliban van egy T-Home által adott semmire sem jó szutyok Wi-Fi router aminek a jelét az emeleten nem lehet fogni és leváltani sem lehet az IPTV miatt. A kérdésben említett routert rá tudom kötni úgy hogy ne hozzon létre alhálózatot?

2012. dec. 27. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
A WAN port helyett valamelyik ethernet portra dugod a bejövő netet, és letíltod a DHCP szerver funkciót. Így nem jön létre alháló, és tudod haználni a WiFi-jét. Amire érdemes figyelni, hogy a két wifi-n a chanel úgy legyen beállítva, hogy min 2 legyen kihagyva. Pl. ha az egyik az1-esen van, akkor a másik a 4-esen, vagy messzebb. Érdemes megnézni azt is, hogy nincs-e a közelben valakinek WiFi-e, mert az is rendesen bezavarhat.
2012. dec. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De így nincs net.
2012. dec. 27. 18:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyiken sincs?
2012. dec. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Átfogalmazom, lehet, hogy nem voltam jól érthető. A T router egyik LAN portjaból a másik router LAN portjába dugd a kábelt, és letíltod a DHCP szerver funkciót a második routeren. Így nem jön létre alháló, és tudod haználni a WiFi-jét.

A T-s router beállításához nem kell nyúlni, az maradjon úgy ahogy volt.

2012. dec. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, én meg minden a két routeren kikapcsoltam a DHCP-t :D Így működik. Ment a zöld kéz.
2012. dec. 27. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!