Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van e olyan email szolgáltató...

Van e olyan email szolgáltató ahol be lehet állítani automatikus válaszüzenetet ha bármilyen emailt küldenek?

Figyelt kérdés

Olyanra volna szükségem hogy megírok egy hosszú levelet, amit ha bárki küld nekem bármilyen emailt, válaszlevélként a rendszer automatikusak elküld.


Feltétel az is hogy inaktivitásért ne töröljenek soha az email szolgáltatásból.


Gondolkoztam azon is hogy PHP-ban ingyenes tárhelyszolgáltatóra is lehetne ilyen programot írni, vagy letölteni egy előre gyártottat, de gondoltam felteszem a kérdést hátha van ilyen email szolgáltató is amiben ez alap funkció.



2012. dec. 28. 08:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűbb azt felsorolni, amelyik szolgáltató ezt NEM biztosítja. Minden nagyobb szolgáltatónál van automatikus válasz. Gmail, freemail, yahoo...
2012. dec. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 horex ***** válasza:
Hm, PHP? Oszt' spec. levelező szolgáltatót keresünk?
2012. dec. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

speciel majd rákeresek erre a dologra. de nem olvastad végig ! A gmail.hu és a Freemail.hu -nál 3 hónap inaktivitás esetén törlik a fiókot.


Gmail.COM -nál új regisztrációhoz telefonos megerősítés kell ha jól tudom, és ott elvileg nem törölnek soha. de nincs annyi telefonom, szóval akárhány regisztrációm nem lehet.

2012. dec. 28. 09:58
 4/4 lindmayer ***** válasza:

szerintem a gmailnél lehet több fiókot egy számmal aktiválni(csak vélemény)

a gmail fiókom automatikusan lekéri a freemailes email fiókomra érkeő leveleimet, de még nem törölték, pedig nem egy éve állítottam be, és azóta nem néztem

2012. dec. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!