Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok a saját internete...

Hogyan tudok a saját internetemre csatlakozni a telefonommal ha nincs routerem se wifim? Mivel meg tudnám osztani az internetet?

Figyelt kérdés
Karácsonyra kaptam egy telefont ami androidos és volt régebről egy bluetoothom,és szeretnék internetezni addig is míg nem veszek routert. arra gondoltam bluetoothon keresztül meg lehetne osztani a netet, vagy legalábbis rajta keresztül csatlakozni az internetre. KÉREM ÍRJANAK SÜRGŐS!!

2012. dec. 28. 16:30
 1/8 Csorbinátor válasza:
nem vagyok számítógépguru, meg lehet hogy rosszul tudom, de szerintem bt-n keresztül nem lehet
2012. dec. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én áttenném a SIM kártyát az új androidos telefonba, hogy az internetet innen osszam meg.


Ha ICS androidod van, működik az internetmegosztás alapból, külön app nélkül is.


Beállítások / Vezeték nélküli /egyéb / internet megosztás:

- wifi hotspot

- Bluetooth

- USB

2012. dec. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha gépre csatlakoztam usbn keresztül akkor úgy hogy lehet a telefonon internetezni?? mert nincs mobil netem
2012. dec. 28. 17:59
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szóval a PC internetét akarod megosztani. Ezt nem tudtam most kipróbálni, így csak tippet adhatok. Ez lesz a kulcsszavad, amire keresgélhetsz: reverse tethering


Virtuális WiFi Hotspot-ot csinálsz a PC-dből, ha azon van WiFi (Virtual Router):

[link]


USB Linuxra:

[link]


Bluetooth 2 PC között, Windows:

[link]

2012. dec. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm segítséged. de én a bluetoothon keresztül akarom összekötni a pct és a telefont. hogy tudjak netezni telefonon. mert le akarok rá tölteni dolgokat a google play on keresztül és rá telepítené azonnal.
2012. dec. 28. 19:17
 6/8 anonim válasza:

A Virtuális WiFi Hotspot tűnik a legjobb megoldásnak. Valakinek sikerült már ezt beállítania, lehetőleg nem fizeős programmal?


Kedves Kérdező: mi az aktuális helyzet nálad? :-)

2012. dec. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát eddig nem sikerült semmi. veszek inkább egy routert nem szarakodok
2013. jan. 1. 13:53
 8/8 anonim ***** válasza:

Ami neked kell azt úgy hívják, hogy reverse tethering. Itt leírják lépésről lépésre hogyan csináld:


[link]

2015. márc. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!