Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tényleg lehet interneten...

Tényleg lehet interneten keresztül pénzt keresni?

Figyelt kérdés

A Pandastartról lenne szó.

Sosem hittem az ilyenekben.Ti mit gondoltok?



#internetes-pénzkeresés
2012. dec. 28. 16:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Ok,rákerestem a korábbi kérdések között,ez a pandastart eléggé le van hurrogva...de esetleg más?
2012. dec. 28. 16:44
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha minden igaz lenne, akkor sok milliomos lenne
2012. dec. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Komplikato ***** válasza:
Tényleg lehet, de nem ilyen himu-humi oldalakkal hanem valódi távmunkával, ami nálunk ritka. Persze külföldön nem annyira így aki keres ... meg hát ért is valamihez, az talál.
2012. dec. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Biztos lehet. Ha megdolgozol érte. Én a [link] oldalt ismerem ami ilyen táv-munka szerűség, tehát itt tényleg meg kell dolgozni a pénzedért nem pedig napi 1 oldal látogatással pontokat gyűjteni amiből 100 pont után kapsz 1 forintot.


Amúgy az ilyen "keress pénzt az interneten" oldalak többsége piramis játék. Mert mire is buzdít az oldal? Van egy linked amit osszál meg minél több helyen (ezért is rühellem nagyon az ilyen oldalakat mert a sok hülye ilyenkor telespammel minden oldalt), hogy a sok balek ismerősöd is bedőljön ennek és beregisztráljon alád mert neked ugye ebből lesz pénzed.


Ezekből az oldalakból legfeljebb maga a tulajdonos jár jól illetve talán még azok akik a legelején beszállnak és elég embert be tudnak hülyíteni.

2012. dec. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!