Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internet kapcsolattal van...

Internet kapcsolattal van gondom, hogy csinálhatnám meg?

Figyelt kérdés

Megszokodt szakadni az iternet kapcsolat valahogy így [link]

aztán újratárcsázom és van. nem tudok letölteni, játszani csak nehezen.

Szóval az a gond hogy 2 gép volt az egyik routerrel---->ezt a routert kihúztuk hogy gyorsabb legyen a net és csak a sima adsl maradt.(tesóm úgy csinálta meg a netet hogy betelefonált nem mondta van routerunk: és kért csinált új netkapcsolatot). Szóval az lehet a baj hogy a gép azért dobja ki a t-homos netkapcsolatunkat mert 2 gépre van beállítva és nem találja a másikat. nemtom hogy oldjam meg

, mit állítsak át. (informatikus majd jön később de szeretném előbb megcsinálni ha tudom). Köszi hogy végigolvastad:D



2012. dec. 29. 20:42
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Értem miért mindenki a szűrőt írja csak nem arról van szó, de azért köszi.
2012. dec. 31. 12:55
 12/16 anonim ***** válasza:

menjünk innen ,ezen a kérdezőn sem lehet segíteni,

csinálj amit akarsz

2012. dec. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 P.O.C. ***** válasza:

Igen, szerintem is azért raknak szűrőt minden egyes DSL modem dobozába, mert csak fontoskodni akarnak. :D


Akkor most te gyakorlatilag egy gépre akarod követetlenül rádugni a DSL modemet?

2012. dec. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
igen ra van dugva csak még át kéne valahogy állítani hogy 1 gépet keressen a 2 hellyett. Deigen jó helyen jársz.
2012. dec. 31. 14:11
 15/16 P.O.C. ***** válasza:
Akkor új PPOE kapcsolatot kell létrehozni a régieket meg törölni.
2012. dec. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat.
2013. jan. 4. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!