Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehetséges az facebook-on,...

Lehetséges az facebook-on, hogy egy bizonyos képet tegyek be profilképnek? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
Feltöltöttem egy képet pár napja és most ezt a képet szeretném profilképnek, DE nem akarom még egyszer feltölteni. Megoldható?

2012. dec. 29. 23:34
 1/5 anonim válasza:

igen:D

ha rámész a profilodra, és az egeret a mostani profilképedhez viszed, akkor ott lesz hogy prof kép szerkesztése. na arra rákattintasz, és a 'válassz a képek közül"-t választod. ott szépen kikeresed a képet és ennyi;)

2012. dec. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezt már próbáltam, de ilyenkor nem azt a képet teszi ki a profilképem helyére, hanem abból kivágat velem egy tetszőleges kockát, és csak azt a kivágott kockát teszi ki.
2012. dec. 29. 23:44
 3/5 anonim ***** válasza:

"hanem abból kivágat velem egy tetszőleges kockát, és csak azt a kivágott kockát teszi ki."


Ez normális, hiszen a Facebook profilképnek egy megadott mérete van, nem lehet kisebb, vagy nagyobb.

2012. dec. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Úgy látszik nem írtam le elég érthetően.

Ha a leírt opciót választom, akkor megmarad az eredeti kép (amit napokkal ezelőtt feltettem) és lesz egy másik kép (amit velem kivágat) az eredetinek a 3/4-e. Nem a kis pici képet választatja ki velem, hanem készít egy teljesen új képet és ezt teszi be.

Remélem így már érthető, de akit foglalkoztat, az próbálja ki, úgy megérti, hogy mire gondolok.

2012. dec. 30. 00:03
 5/5 anonim válasza:
bocsi de nem értem
2012. dec. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!