Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most mit csináljak? (elvesztet...

Most mit csináljak? (elvesztett fiók, a többi alább)

Figyelt kérdés

Van egy karagarga nevű (torrent)oldal.Még régesrégen csere-berével kaptam oda egy accountot(fiók).Nem sokat használtam,de most kéne valamiért,viszont gőzöm nincs,hogy mi volt a felhasználónév.Van egy olyan gomb,hogy "if you forgot your username or password,click here",de azzal csak a jelszót tudtam visszaállítani,a felhasználónevet nem.Persze elérhetőséget nem raktak ki.

Mit tudnék csinálni?Ötletek?


Csak normális válaszokat,ha lehet!Köszönöm!



#account #elveszett jelszó felhasználónév
2013. jan. 1. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:

A.) Előtúrod a régi levelezést, ha szerencséd van, akkor regisztrációkor írtak felhasználónevet (néha még jelszót is :S)

B.) Elmégy egy pszihomókushoz, aki elő tudja hozni a régi emlékeidet.

2013. jan. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A baj az,hogy nem meghívót,hanem egy kész fiókot kaptam.A levelet,amiben az adatokat írták szintúgy elég régen,valószínű,hogy már töröltem,mert nem találom :(

De a B ötlet tetszik...


Esetleg más megoldás?

2013. jan. 1. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!