Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan állíthatnám be azt...

Hogyan állíthatnám be azt hogy az üzenőfalamra kitett képekhez ne tudjanak hozzászólni/likeolni az ismerőseim ismerősei? (FACEBOOK)

Figyelt kérdés

Kiraktam egy képet, és bejelöltem rajta pár ismerősömet. Erre vadidegen emberek elkezdték like-olgatni és hozzászólni :S A láthatósághoz az ismerősök vannak beállítva, így nem értem hogy történhetett ez.

Tudnátok segíteni?


2013. jan. 1. 19:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt sajnos csak úgy tudod letiltani, ha törlöd a bejelöléseket.

Ha bejelölsz valakit, akkor az ismerősei is hozzáférnek a képhez.


Bár ha ezt nem akarod megtenni, akkor esetleg még törölhetsz is pár kommentet, ha azok nagyon gázak. Bár ebből lehet sértődés ha valahogy észreveszik :) Szóval jobb 2-3 nap után törölni a gáz kommenteket, azt nem veszik észre.

Törölni úgy todod őket, hogy a komment jobb felső sarkában megjelenő x-re kattintasz.

2013. jan. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!