Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookkal sajna meg kell,...

Facebookkal sajna meg kell, hogy barátkozzam, de kellene némi segítség? (Pont lenne, de kérdőjelet akart)

Figyelt kérdés
Megnéztem a videókat az oldal használatáról, kész is vagyok mindennel, csupán az nem világos, hogy hogyan tudok írni például valakinek, úgy, hogy azt csak ő lássa és ne jelenjen meg az ő bejegyzések vagy mifene nevű rovatában. Főnököm ugyanis kitalálta, hogy ezen a közösségi oldalon intézünk egy csomó dolgot, mert ez olyan népszerű a kollégák között, viszont én félek(nem is értek hozzá), hogy valamit rosszul csinálok és esetleg elküldök egy bizalmasabb információt valakinek és az megjelenik az illető lapján, holott csak azt szeretném, hogy hozzá eljusson, de más ugye ne lássa. Nem tudom, mennyire vagyok világos, de kérlek segítsetek.
2013. jan. 2. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:
van lehetőséged üzenetet írni... rámész az ismerősöd idővonalára és felül megkeresed az üzenet gombot... vagy a chaten kikeresed őt. azt nem fogja látni senki.
2013. jan. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tehát akkor a:" jelöld meg ismerősnek, vagy üzenj neki" részből az utóbbira kell kattintani, és akkor az nem jelenik meg az oldalon, csak az ő üzenetei között?

Mert akik így írtak az idővonalára azok mire klikkeltek, hogy ők oda tudjanak írni? Vagyis mi az ami ott jelenik meg, mi az, amit csak az üzeneteinél?

2013. jan. 2. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!