Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom ezt elkerülni,...

Hogyan tudom ezt elkerülni, vagy úgy megoldani hogy az is sikerüljön amit szeretnék?

Figyelt kérdés
Elég sokszor fordul elő olyan, hogy le szeretnék tölteni valamit egy oldalról, mivel nincs felhasználóm és nem is tudok létrehozni mert csak meghívóval lehet rá fel menni, így nem tudok csak Regualként letölteni bármit is, de hiába megyek rá a letöltésre utána felugrik egy ablak ami azt írja, töltse ki vagy vegyen részt az alábbi xy dolgon majd várjon pár percet és fojtatódik a leöltés(pl: nyerjen ipod-ot meg stb...) de hiába várok nem tűnik el a kép soha, így az adott dokumentumot sem tudom letölteni...-.-"

2013. jan. 2. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Két részre esik a dolog:

1.) Ahova reg kell, azt nem fogod tudni leszedni reg nélkül

2.) Reklámot mutatnak. Tegyél fel egy blokkolót és akkor nem fog megjelenni!

2013. jan. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Argloss ***** válasza:
Valamint érdemes odafigyelni, mert a hatalmas nagy és színes Download gombok általában reklámok, az igazi link mostanában többnyire csak egy kis szöveg a sok reklám között elrejtve...
2013. jan. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A Fileice oldalról lenne szó, ha esetleg ismered, próbáltam regisztrálni, de nem engedi, azt írja nézzek vissza pár nap múlva, szóval gondolom le van tiltva a regisztrációs lehetőség jelenleg

De itt a link nézd meg és így érthetőbb is ha látod

[link]

2013. jan. 2. 20:29
 4/5 Argloss ***** válasza:
Na ez tipikusan egy olyan oldal ahonnan még akkor se fogsz tudni letölteni ha fizetsz érte. Használj torrentet, a kalóz öbölbe regisztrálni sem kell. (angolul keress rá)
2013. jan. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, hát rendben, köszönöm a segítséget!
2013. jan. 2. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!