Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miét Slovakia-t mutat az ip...

Miét Slovakia-t mutat az ip címem?

Figyelt kérdés

Pár hete újra raktam a gépemet az ip címem meg változott ami eddig sose történt meg mivel fix az ip-m vagy nem vettem még észre.A probléma pedig az, hogy én Magyarországon lakok és akármilyen oldalra lépek fel mindig slovak-ként kezelik az ip-met -.-" Valahogy át lehet állítani ?


ui kép: [link]



2013. jan. 3. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezen mit ír ki az IP címedre?


[link]

2013. jan. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

These details include the hostname, Geographic location information (includes country, region/state, city, latitude, longitude and telephone area code.), and a location specific map.


Geolocation technology can never be 100% accurate in providing the location of an IP address. When the IP address is a proxy server and it does not expose the user's IP address it is virtually impossible to locate the user. The country accuracy is estimated at about 99%. For IP addresses in the United States, it is 90% accurate on the state level, and 81% accurate within a 25 mile radius. Our world-wide users indicate 55% accurate within 25km.


Please enter the IP address you want to lookup below: IP CÍMEM

2013. jan. 3. 19:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen és nyomd is meg a gombot a "lookup my IP" nevűt. Ez nem információ.
2013. jan. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Illetve Lookup IP Address a neve a gombnak ott ahova az IP címedet kiírja.
2013. jan. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

General IP Information


IP: IP CÍMEM

Decimal: 1358984385

Hostname: IP CÍMEM

ISP: Invitel Tavkozlesi Zrt.

Organization: INVITATION Szolgaltato Kft.

Services: None detected

Type:

Assignment: Static IP

Blacklist:

Geolocation Information


Country: Slovakia

State/Region: Nitra

City: Mojmírovce

Latitude: 48.2167 (48° 13′ 0.12″ N)

Longitude: 18.0667 (18° 4′ 0.12″ E)

Location not accurate? Update your location

2013. jan. 3. 19:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát elég érdekes, még nem láttam ilyet. Elképzelhető, hogy a szolgáltató Invitel Szlovákiából adja az IP-t. Hívd fel őket és kérdezd meg miért van ez, ez a legegyszerűbb.


Esetleg áramtalanítsd az ADSL vagy Kábelnet-modemet, mert akkor új IP-t fog kérni, és lehet (de nem biztos), hogy ismét magyar domainbe kapsz egyet.

2013. jan. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja most látom hogy nem Invitel, hanem Invitation. Sebaj, hívd csak fel őket.
2013. jan. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most már Magyarországon vagyok elvíleg.Ip nem változott most már legalább MO-t ír ki :) köszi.
2013. jan. 5. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!