Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol tudom beállítani facebooko...

Hol tudom beállítani facebookon, hogy aki nem ismerősöm az ne tudjon üzenetet küldeni?

Figyelt kérdés

Egy olyan beállítást találtam, ami az üzenetekkel kapcsolatos:

Ajánlott szűrés - Elsősorban az ismerőseid és azok az emberek, akiket ismerhetsz

Szigorú szűrés - Többnyire csak az ismerősök - lehet, hogy nem kapod majd meg az általad esetleg ismert emberek üzeneteit.

Szigorú van kipipálva nekem, de nem azt szeretném, hanem azt, hogy egyáltalán ne tudjon üzenetet küldeni az illető, ha nincs az ismerőseim között. Pár hete még betudtam állítani, csak változtattak a menüpontokon és már nem találom meg és az eddigi beállításom törlődött. Vannak olyan felhasználók akiknek nem tudok üzenetet küldeni, szóval kell hogy legyen ilyen beállítás. De nem találom.

Viszonylag normális kérdés. Normális/segítő válaszokat kérnék.



2013. jan. 4. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak ez a beállítás van rá. A szigorú szűréssel csak az ismerős tud üzenni. Ha mégis valaki másnak sikerül akkor tilts le.


Régen sem volt más beállítás, vagy mindenki tudott küldeni, vagy csak az ismerőseid. Most ezt átnevezték Ajánlott és Szigorúra.

2013. jan. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon jó. =\ 2 héttel ezelőtt állítottam be még Kik küldhetnek neked üzenetet ponton, hogy csak ismerősök. Aztán visszaállította nekem és most akkor csak ez van. Mindegy. Köszönöm szépen a segítséget!
2013. jan. 4. 21:45
 3/3 anonim válasza:
mostmár hogy lehet beállítani aztat?
2016. dec. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!