Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem működik a router. Most...

Nem működik a router. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ezt a modem router egyben eszközt a T-Home adta. Portot akartam nyitni a torrent számára de nem tudtam eligazodni a modem kezelőfelületén és a végén már össze vissza kattintgattam a kezelőfelületben és a végén valamit elállítottam és elment a net. Fogalmam sem volt mit csináltam ezért reseteltem a modemet de resetelés után semmi nem működött rajta. Csak a Power led világít rajta. Ha UTP kábellel összekötöm a géppel akkor a gép azt írja ki hogy Nem azonosított hálózat. Ilyen modemem van: [link]

Most mit csináljak?



2013. jan. 4. 21:51
 1/2 P.O.C. ***** válasza:

Hívd az 1412 -t, T-Home -os vagy T-mobile -os telefonnal és segíteni fognak ingyen.

Ha meg valamihez nem értünk, előbb kérdezünk, mintsem hogy mindent össze vissza kapcsolgatunk. ;)

2013. jan. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is ilyen a T-Home-os routerem. Tunnglehoz akartam portot nyitni, tudom hogy kell...csak hiába nyitom meg akkor sem működik a port. Az UPnP-t is engedélyeztem, de még úgy se tudta megnyitni. Teszem hozzá fix ip címmet állítottam be! Tehát elvileg működnie kellett volna. Mellesleg az új ADB-s szoftver is van rajta. De hogy a kérdésedre is válaszoljak, a T-homeot fel kellene hívni, amikor a routert beállították akkor is engedélyeztetni kellett valamit a rendszerükben, most hogy törölted lehet hogy az is elveszett...amúgy sima PPPoE beállítást(Felhasználó, jelszó páros) igényel csak, és akkor már kábelen működnie kell...
2013. jan. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!