Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letiltottak a saját routeremről?

Letiltottak a saját routeremről?

Figyelt kérdés
vettem 1 routert csak nem tudtam h mi a teendo a beinstalalasahoz.Most h kezdek hozza konyitani sztem valami fa** letiltott a saját routeremről mert nincs alapértelmezett ip cim és nemtudok belépni arra az ip-re amit ír a használati utmutató .......valaki segítene h mitévő legyek?

2013. jan. 4. 23:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"

If you forget your password or IP address, or you cannot access the Web

Configurator, you will need to use the RESET button at the back of the NBG4115

to reload the factory-default configuration file. This means that you will lose all

configurations that you had previously saved, the password will be reset to “1234”

and the IP address will be reset to “192.168.1.1”.


If you forget your password or IP address, or you cannot access the Web

Configurator, you will need to use the RESET button at the back of the NBG4115

to reload the factory-default configuration file. This means that you will lose all

configurations that you had previously saved, the password will be reset to “1234”

and the IP address will be reset to “192.168.1.1”.


1 Make sure the power LED is on.

2 Press the RESET button for longer than 1 second to restart/reboot the NBG4115.

3 Press the RESET button for longer than five seconds to set the NBG4115 back to

its factory-default configurations.

"


Vagyis legalább 5 másodpercig nyomva kell tartani a reset gombot. Nem adtak hozzá használatit?

2013. jan. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hát ha reset utánn nem tudsz belépni se lanon se wifin akkor elromlott.
2013. jan. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Nadetényleg ***** válasza:
A resetet tartsd nyomva sokáig, hátha.
2013. jan. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
mikor megvettem akkorse tudtam rá felmenni.....aztán később megpróbáltam és ment most megint nemmegy.....de mikor ment akkorse tudtam "varázsolni rá netet
2013. jan. 8. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!