Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha Németországból használom...

Ha Németországból használom az ncore-t megbüntethetnek? Mert hallottam, hogy itt elég szigorúak a szabályok.

Figyelt kérdés

2013. jan. 5. 20:23
1 2
 1/16 rbit válasza:
én ausztriából használom, itt is elég szigorúak, de 1 éve még semmi bajom nincsen. :)
2013. jan. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen, megbüntetnek. Pláne ha így ország-világ elött bevallod!...:)))
2013. jan. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha akarnak, akkor mindenképp elővesznek, akár évek múlva is. Lutri a torrent, én lekopogom, még nem volt bajom vele...
2013. jan. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem torrenteznék Németországba.
2013. jan. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom, hogy itt büntetik keményen a torrentezést. A kérdésem az, hogy vajon a nem német oldalakat és a nem német tartalmakat is figyelik, büntethetik?
2013. jan. 6. 00:56
 6/16 anonim ***** válasza:
Az ID számodat figyelik,... hogy hol szörfölsz, az másodrangú.
2013. jan. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igazán figyelnek oda a te piti ügyedre HA (igen direkt naggyal írtam) csak magáncélra használod gondolok itt arra ,hogy haverokkal megnéztek egy-egy filmet.
2013. jan. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ingyen Filmeket meg itt nézzél!


[link]

2013. jan. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Mivel torrentezés közben seedelsz megosztóvá válsz. Igen az lesz elkezdek neten nézni filmeket.
2013. jan. 7. 00:16
 10/16 anonim válasza:
100%

Szigorúan tilos.

Kb. 1 hete kapta meg a büntetését, a lakótársam, 2700 euró.

hallottam munkahelyen is, magyaroktól, hogy sokan fizettek már, valaki két zenéért, valami 10 magáért fizetett 3000 ezer eurót.

Nagyon veszélyes, mindenki kerülje el.

Nem is értem, hogy némely kommentelő minek írja le a véleményét, ha nem tudja biztosan...

2013. ápr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!