Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » TP-LINK routerrel miért...

Beckhamtommy kérdése:

TP-LINK routerrel miért szakad meg állandóan a net?

Figyelt kérdés
Tp-link routert vettem és 5 percenként megszakad a net!! Ez miért lehet????? A tplink szolgáltatót nem érem el! Már egy csomószor hívtam a megadott telefonszámot! Létszi segítsetek!!!

2013. jan. 6. 10:09
 1/8 soccerway ***** válasza:
Akkor most írd le rendesen hogy lehessen érteni.
2013. jan. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van egy TP-link routerem! Telepítettem az előírás szerint! Egy ideig jól működik a net, de utána megszakad! Majd újra jó, majd pedig megint megszakad! A dobozom van egy telefonszám amit fel lehet hívni hiba esetén de mindig azt monjdák h a vonalt foglalt. Szerinted miért szakad emg folyamatosan a netem?
2013. jan. 7. 07:41
 3/8 soccerway ***** válasza:
Lehet nem jól ütöd be, kell elé valami körzetszám, +36 xx. Router nélkül nem szakad meg ugyanez a net? Vezetékes vagy wifi?
2013. jan. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Router nélkül tökéletesen működik!!!! Vezetékes! Amúgy üzenet rögzítőjük jelentkezik és folyamatosan azt mondják h minden operátoruk foglalt de már vagy 2 hete ezt mondja! Szted mit csináljak?
2013. jan. 7. 13:45
 5/8 soccerway ***** válasza:
Vidd vissza oda ahonnan vetted.
2013. jan. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Adamka1119 válasza:
nekem is ez a bajom de szerintem kihajitom
2013. nov. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 P.O.C. ***** válasza:

Kihajítani semmiképp nem érdemes. Ha ilyen sorsot szánsz neki, akkor már inkább érdemes rárakni valamilyen Linux alapú 3rd Party Firmware -t (pl. OpenWrt) a legtöbb TP-Link router támogatja ezeket. És meglepően gyakran megoldja a stabilitási gondokat. Ugyanis gyakran csak a TP-Link gyári firmware adja fel a harcot az adott topológiával.

Persze ha hardveresen szar, akkor nincs mint tenni, gariztatni kell ha lehet.

2013. nov. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Adamka1119 válasza:
vettem egy másikat mostmár zsírosdeszka
2013. dec. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!