Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy problémám a Facebookom...

Van egy problémám a Facebookommal?

Figyelt kérdés
Az lenne a probléma hogy ha rám megyek a cheat-re akkor lefagy a facebook,nem tudok semmire kattintani.Ez tegnap este kezdődött mikor az egyik osztálytársammal írogattam,és egyszer elkezdtünk írni :D-ket és végül versenyeztünk hogy ki ír többet...Na én végül kimásoltam az előző irományaimat(már mint :D-ből) és azt ctrl+v-ztem egy félpercig,majd mikor lenyomtam az enter-t akkor történ ez és azóta ha rámegyek nála a cheatre lefagy vagyis semmit nem tudok csinálni rajta.Ez csak egy bizonyos személynél jön be így ha ez számít.Mit csináljak,a ti segítségetek kérem! U:I válaszokért örök hála és zöld kéz:) Köszönöm előre a válaszokat!!

2013. jan. 6. 11:21
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és laptopról voltam,Wifi-vel,Ha ez számít valamit
2013. jan. 6. 11:27
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem azzal van a baj, hogy sok hülye van a világon, hanem, hogy ezek közöttünk élnek.

Amúgy most komolyan, titeket az szórakoztat, hogy a fb vinyóit megtöltitek értelmetlen sz.rságokkal?

Hát egészségetekre!

AMÚGY MEG NEM "CHEAT", HANEM CHAT

2013. jan. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocs,hogy élek,én segítségért jöttem nem ki oktatás ért!Így utólag én is belátom hogy hülyeség volt,de most már nem tudok mit csinálni.
2013. jan. 6. 12:48
 4/4 A kérdező kommentje:

Most akkor mit csináljak,tudom hogy hülye voltam elismerem hülye voltam...De most mindenkit megkérek aki válaszolni fog rá hogy ezt most ne hozza fel,hanem inkább segítsen

Válaszokat köszönöm

2013. jan. 6. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!