Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet elérni hogy legyene...

Hogy lehet elérni hogy legyenek követőim tumblr-ön?

Figyelt kérdés
egyelőre még csak egy ember követ szeretnék én is sok követőt

2013. jan. 6. 14:37
 1/7 MissYvonne válasza:
100%
Hát,először is ha tudsz,érdemes angolul vezetned,valami rövidebb,de érdekes url-t,ez is az lenne a legjobb,ha angol lenne,aztán gyakran postolni,rebloggolni,olyanokat bekövetni,akik visszakövetnek,és az adott postokat jó címkékkel ellátni,mert lehet,azáltal a post által találnak rá az oldidra.Remélem egy keveset tudtam segíteni :) Ja,és még a téma se legyen alap,hanem valami érdekesebb.
2013. jan. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Followolj sok embert, ha van bennük egy kis érzés, ők is bekövetnek ! Reblogolj sok képet,de tölts fel te is .

Ha írsz levelet,akkor megadom a tumblim, bekövetsz , vissza követlek , és szólok pár haveromnak az érdekedben ! :D

2013. jan. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
csinálj sok editet :) szerintem abban rejlik hogy valakinek sok követője legyen:D
2013. jan. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Followolj sok embert, ha van bennük egy kis érzés, ők is bekövetnek" tumblr nem erről szól. nem fogok megszánni minden 14 éves libát, aki csak képeket posztol, naponta akár 100at. az csak olvashatatlanná teszi a dasht.

készíts jó tartalmat. bár attól függ, kiktől várod, hogy kövessenek..

2013. jan. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
annyit áruljatok már el, hogy kell reblog-olni?ugy, h kifejezetten annak menjen egy kép,akinek szeretném küldeni...iszonyat kezdő vagyok tudom. :)
2013. jan. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mi az, h annak menjen, akinek küldöd??? az látja a képet amit reblogolsz, aki nézi a blogod, vagy a követőd.
2013. jan. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
használd a tumblrplug.com-ot. Viszont ez nem mindig jönbe. Persze ez a blogodtól is függ. Reblogolj promokat.( ha máshogy nem megy, írd be a tag keresőbe,hogy promo) Esetleg kérj meg másokat hogy csináljatok promo for promot, vagy follow for followt. Idővel,ha gyűlnek az ismerőseid te is csinálhatsz promokat:)
2013. jan. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!