Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Érdemes feljelentést tennem?...

Érdemes feljelentést tennem? Elég hozzá egy számlaszám?

Figyelt kérdés
2 hete átvertek. Előreutaltam, de nem érkezett semmi. 4ezer forintom bánta. Egy e-mail címet és egy számlaszámot névvel tudok. Tehetek valamit vagy teljesen felesleges? Tényleg sok pénz eljárást indíttatni?

2013. jan. 6. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsi rá az esély. Mivel az összeg túl alacsony nem foglalkoznának veled komolyabban. Ha többen jelentkeznétek, akkor talán foglalkoznának veletek, de sokan 4 ezer forinton legyintenek csak és betudják tanulópénznek.
2013. jan. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :/ Ez elég szomorú. Valahol azt olvastam, hogy egy RENDŐR azt mondta, hogy 50ezer forint alatt kár is feljelentést tenni...ilyen lehetséges?????
2013. jan. 6. 19:24
 3/3 anonim válasza:
Szerintem kár! Mert a pereskedési költség, utazási költség, pl. bíróságra, ügyvéd, stb... Sokkal többe kerül, mint amit most buktál! Sok embernek sok a 4000 forint is, de fogd fel úgy, hogy ez tanuló pénz volt, és örülj annak, hogy "ennyikével" megúsztad!
2013. febr. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!