Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi baj lehet a nettel? : s

Mi baj lehet a nettel? : s

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen fel és letöltési sebességgel miért van az már 2 napja hogy nem tudok 1.5 mb/s nél többel tölteni? pár napja még megvolt a 3 mb/s is... most váltottam át xp-ről win7-re és azóta a max letöltési sebességem 1.5 mb/s és még az sem állandó mert 10 másodpercenként leugrál 200 kb/s-re... ez mitől lehet? a szolgáltató kavarhat valami? vagy más ötlet?



2013. jan. 6. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem a letöltési szerverrel vagy torrent esetén a seeddel a problem és nem nálad...jó,persze megtörténhet hogy valami gubanc van a szolgáltatónál,de az is lehet hogy csak frissítést tölt a win...tehát rengeteg hibalehetőség van
2013. jan. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a szerver az mit takar? a megadott letöltő oldalon (pl: ncore) lévő szerver? mert próbáltam máshonnan is letölteni és úgy is lelassult, és ez pár napja még nem volt ilyen :s eléggé idegesít
2013. jan. 6. 22:38
 3/3 A kérdező kommentje:
viszont az oldalak betöltésében is érzek némi lassulást... és tegnap még a router is "elromlott", legalábbis resetelni kellett teljesen mert nem kapott a gép ipv4 címet
2013. jan. 6. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!