Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az LG 42lm620s típusú televízi...

Az LG 42lm620s típusú televízió készülékhez pontosan milyen wifi adapter szükséges hozzá, hogy megfelelően működjön?

Figyelt kérdés
A használati utasításában benne van, hogy LG AN-WF100 típusú kell, de utána néztem az interneten és ez a típus a 2010-es televízió modellekbe kell, viszont arról nem ír, hogy a 2012-es televízió modellekbe jó-e. Az LG 42lm620s készülék már 2012-es modell. Szóval, szerintetek jó ez a típusú wifi adapter?

2013. jan. 6. 23:54
 1/4 anonim ***** válasza:
"használati utasításában benne van" ha ez a típus van leírva bátran vedd meg - jó lesz.
2013. jan. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ!

Ez a típus van bele írva! Akkor meg is veszem.

:)

2013. jan. 7. 16:59
 3/4 anonim válasza:
Végül amúgy jó hozzá mert ez engem is érdekelne mert én is ilyen problémával küszködök :P
2013. júl. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 P.O.C. ***** válasza:

Felülről kompatibilisnek kell lennie, akármikor is gyártották.


Haverom Samsung -jához több mint 12 ezer lett volna a Wi-Fi adapter, így inkább vett 5 ezerért egy egy Access Point -ot bekonfigurálta kliens módba, és azt összekötötte a TV -jével LAN -on.

2013. júl. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!