Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit lehet tenni a körlevelek...

Mit lehet tenni a körlevelek és hazug hoaxok ellen? Ismerőst nem tilthatok ki a Gmail postafiókból.

Figyelt kérdés

Ismerőstől jött, kb. 100 email-címmel, az évek óta keringő "rákos kisgyerek" szöveggel.

"Beteg kisbaba kéri a segítséget!!! Hello! Kérlek benneteket,hogy küldjétek tovább!!! Ha kitörlöd, neked nincs szíved. Én egy 29 éves apuka vagyok. Nekem és a feleségemnek gyönyörű életünk volt.Hála

Istennek van egy gyermekünk is! Nemrég az orvosok daganatot fedeztek

fel a kicsi agyában és a testében. Az egyetlen út,hogy megmentsük a műtét. Sajnos nincs elég pénzünk rá.Az AOL és a ZDNET beleegyezett hogy segít nekünk. Az egyetlen út,hogy segítsenek az, hogy elküldöm neked ezt az e-mailt és te tovább küldöd. Az AOL nyomon követi ezt a levelet és számolja hogy hány".



2013. jan. 7. 00:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Írj neki, hogy nem kéne. Én az ilyeneket tiltom egy idő után.
2013. jan. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
töröld ki az ilyen embert
2013. jan. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. lehetőség: spamnek jelölöd.

2. lehetőség: a beállításoknál megadsz egy szűrő szabályt, hogy amiben a ZDNET szerepel, azt iktassa a kukába. Midnen rákos kisgyereknek az AOL meg a ZDNET segít ki, mint tudjuk, és ezek nem esélyes, hogy egy normál levélben előforduló szavak lennének.

2013. jan. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Komplikato ***** válasza:
0%
Nem segít semmi. Az ilyen baromságokat 90%-ban nők szokták tovább küldözgetni és ott is bizonyos korosztály. Nem tilthatod ki összes adott csoportba tartozó ismerősöd és rokonod ... tudnád hány embernek írtam már meg, hogy ez meg ez HOAX, innen lehet felismerni, ne küld tovább! aztán ugyan úgy dőlt tőlük a szemét.
2013. jan. 7. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4: megnyugtatlak: nem sokkal kevesebb a férfi, akik marhaságokat küldözgetnek. Csak ők nem az "AOL pénzt küld a rákos kisbabának, ha továbbküldöd" jellegűeket, hanem inkább a "ha nem küldöd tovább, törölnek Facebookról"-szerűeket továbbítják.
2013. jan. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

" Nem tilthatod ki összes adott csoportba tartozó ismerősöd és rokonod"


te biztos lágyabb szívű vagy

én kitörlöm

ha kérdezi miért nem kapom meg, akkor pedig megkapja a választ

2013. jan. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!