Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Router-em (D-Link DIR-501)...

Router-em (D-Link DIR-501) Wifii is egyben. Valami összekavarodhatott benne, mert mikor csatlakozok a hálózathoz, azt írja ki, hogy Connected, de felette látom, hogy No Internet Access. Mi lehet a probléma a beállításokban?

Figyelt kérdés
Készülék alján lévő IP kóddal beléptem a rendszerébe,csináltam újramentést is,de még mindig nem működik.A modemem LAN2,LAN3 kijelzője folyamatosan villog,most is úgy van netem,hogy közvetlenül csatlakozok a modemhez(így a LAN1 is narancssárgán világít)Invitel nem tud segíteni, mert nem az ő készülékük.

2013. jan. 8. 11:06
 1/1 anonim ***** válasza:
A jelszót és a felhasználónevedet (Inviteles) beállítottad a router PPPoE kapcsolatainál?
2013. jan. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!