Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől fogy a net? Sürgős!

Mitől fogy a net? Sürgős!

Figyelt kérdés
A telefonomon 1000 mb-os internetcsomag van, ami szerintem borzasztóan sok. Nem használom sok mindenre: Néha felnőzek a netre, youtubeozni nem szoktam, a facebook elvileg ingyenes, letölteni 1-2 játékot (max 20 mb) és zenéket szoktam. A hónap utólsó hetére viszont már csak a szomszéd halovány wifijével tudok szörfözni, mert elfogy az 1000 mb! Más a maga 300-át sem használja el, így nem értem, mi a gond. Az adatforgalmat általában kikapcsolom. A régi (nem okos) telefonomon kétórás filmeket néztem a youtube-on és mindent össze-vissza töltögettem, mégsem ment el az 1000 mb, max 500. Most mi a baj? Átver a mobilszolgáltató?

2013. jan. 8. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
a zeneletöltés miatt fogy el hamar
2013. jan. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy havi 10-15 2-3 mb-os zene elhasználna annyit. De köszi a választ :)
2013. jan. 8. 18:16
 3/4 anonim ***** válasza:

"a facebook elvileg ingyenes"


Gyakorlatilag nem annyira.

2013. jan. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Külön fizettem negyed eurót, hogy az legyen :)) (romániai szolgáltató) Habár ahogy észrevettem kipróbáltam egyszer azt, hogy lekértem az egyenlegem facebook előtt és után és azért az is vett le... Ennyit a korrekt számlázásról.
2013. jan. 8. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!