Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy 2 napja a...

Dubikah kérdése:

Miért van az, hogy 2 napja a telefonommal tudtam a saját wifinkre kapcsolódni, ma pedig már nem tudok? (A folyamat így zajlik le most: Wifi keresés-> Csatlakozás-> Hitelesítés, aztán megáll és kiírja a Wifi mellé, hogy "szétkapcsolt/kikapcsolt")

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 21:07
 1/6 sby75 válasza:
Kapcsold ki a telefont majd újból be ha megjavul örülj. Ha nem akkor a routert indítsd újra és jó lesz.
2013. jan. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Helló.

Ha az nem működik amit az első válaszoló irt, akkor próbáld ki az én javaslatom. Mert ugye nekem is ez volt a gond, hogy telefonon nem tudtam rácsatlakozni, aztán elkezdtem egy kicsit kotorászni a router oldalán, és rájöttem mi a gond.

Nekem TP-LINK TL-WR642G wifim van, de szerintem a többi routernél is van olyan a WIRELESS menünél, hogy MAC filtering. ott lehet a baj, mert nálam az volt hogy:


Deny the stations not specified by any enabled entries in the list to access.

Ez volt kipipálva, de miután az Allow-ra nyomtam, ezután semmi baja volt, csak rebootolni kellett, hogy működjön az opció.

Remélem segítettem.

2013. jan. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Előző válaszoló vagyok:

Mikor bepipáltam az allowot, ez a szöveg volt oda írva:


Allow the stations not specified by any enabled entries in the list to access.

2013. jan. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jó lett!
2013. jan. 11. 17:41
 5/6 anonim válasza:

Utolsó két válaszoló vagyok.

Hogy sikerült megcsinálni?

2013. jan. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Factory resettel
2013. jan. 12. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!