Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan állítsam be a TL-WR740N?

Hogyan állítsam be a TL-WR740N?

Figyelt kérdés
azonos ip tartományba hoztam a gépet hálókártya driver fent van és van egy regi smc routerem amit sikerült beállítani de most már abba se tudok belépni
2013. jan. 9. 00:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Tartsd lenyomva a resetet kb 30 másodpercig és próbálj meg úgy belépni (Az összes beállításod törlődni fog)
2013. jan. 9. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

smc-t nem akarom resetelni mert azt már sikerült jól beállítani kb fél éve használom

a tp-linket reseteltem semmi

2013. jan. 9. 02:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkora talán először fejtsd ki, hogy mit szeretnél csinálni! Amikor valaki azt mondja, hogy "router beállítás" akkor alapértelmezésben senki nem arra gondol, hogy ott figyel még egy másik SMC router is.
2013. jan. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sikerült belépni a tp-linkbe beállítottam de nincs net a szolgáltatótól kapott szerződést nem találtam meg de szerintem jól írtam be az adatokat visszadugtam az smc-t az biztosan jól van beállítva és azon sincs net lehet hogy a szolgáltatónál van a hiba viszont az is érdekes hogy nem a felírt ip címmel kell belépni 192.168.1.1 hanem a neten kell érte kutatni 192.168.0.1
2013. jan. 9. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!