Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Wikipedia-n hogy tudok cikket...

Wikipedia-n hogy tudok cikket lefordítani?

Figyelt kérdés

Van egy angol cikk, amit szeretnék lefordítani magyarra, de nem értek a Wikipedia-hoz. Próbáltam utánaolvasni, de nekem ez magas. Elvileg valami hu kódot kellett volna beírnom az angol cikk végére, hogy létrehozzam a magyar lapot (ha jól éretettem), de nem enged beleszerkeszteni, mert félig zárt vagy milyen. Két napja írtam egy request-et, hogy szeretnék fordítani de nem jött válasz, lehet, hogy nem oda kellett volna írnom, fogalmam nincs.


Valaki el tudná magyarázni egy kezdőnek, hogyan lehet magyar oldalt létrehozni egy angol cikknek, hogy nekiállhassak fordítani?



2013. jan. 9. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Google forditó :P
2013. jan. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem ezt kérdeztem. Fordítani tudok, csak azt nem tudom, hogy kell a magyar lapot létrehozni.
2013. jan. 9. 19:20
 3/3 anonim válasza:

"de nem enged beleszerkeszteni, mert félig zárt vagy milyen"

Nekem is ugyanez a problémám:

[link]

2013. jan. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!