Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Új operációs rendszer telepíté...

Új operációs rendszer telepítése miatt lehetséges, hogy amivel eddig játszottam facebook-on, az a játék az miatt nem megy? Vagy más lehet a gond?

Figyelt kérdés

Szeretek az ilyen kis farmos játékokkal játszani facebookon, viszont lecseréltük a gépünket, így másik operációs rendszer is került rá, viszont mikor az addig játszott játékokkal szerettem volna játszani, egyszerűen nem tölti be őket. Valaki tudna segíteni, hogy mi lehet a gond?

Egy új programot kellett telepíteni, amit telepítettem is sikeresen, de míg azt nem telepítettem, addig még annyit se engedett, hogy legalább a játékba belépjek, most meg be tudok lépni, csak nem jelenít meg semmit.

Vagy valamit be kéne állítanom?


2013. jan. 10. 13:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
adobe flash playert töltsd le...
2013. jan. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

java van a gépen?


[link]

2013. jan. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

igen meg azt is?


[link]

2013. jan. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Java és Adobe flash player is van rajta, illetve még az adobe shockwawe program is. És mindegyikből gondolom a legújabb.

Az Adobe flash playerből a 11 Plugin és az ActiveX van rajta.

Ez az, amit kért, hogy telepítsek, mikor beléptem, telepítettem is, viszont ha rámegyek az indításra, nem tölt be semmit a játékból.

2013. jan. 10. 14:30
 5/12 anonim ***** válasza:

:S én akkor nem tudom ha azt kérte és te feltetted és rendben fel is ment akkor annak jónak kellene lennie, esetleg még egy silverlight?


[link]

2013. jan. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Az is van rajta.:)

Szóval tényleg minden.

A játék, ami kérte az Adobe flash player-t, ami már volt egy fent, csak gondolom újabbat vagy másikat kért, azt tettem fel én, a többi már minden rajta volt az operációs rendszer feltelepítésekor tette rá az illető. Viszont elsőre az Adobe-nél valami nem volt jó a telepítéskor, így amit feltelepítettem, azt uninstallal leszedtem és újra feltettem, akkor minden rendben volt, viszont így meg nem tölt be semmit. Míg nem raktam fel azt a verziót, amit kért, akkor csak annyit írt, hogy telepítsem, a játékhoz addig be sem engedett. Most pedig beenged, csak nem jelenít meg semmit.

Azért gondoltam, hogy esetleg az új operációs rendszer miatt nem működik, de aztán végül is, ha belegondolok, nem hiszem, hogy ez egy facebook-os játéknál jelentene valamit.

Vagy még ami eszembe jutott, hogy valami oldalra a betöltéskor nem tud kapcsolódni, esetleg van valami tiltás erre nézve beállítva.

Vagy tényleg nem tudom.

Nem vagyok hozzáértő személy, azért van, hogy lehet hülyeségeket is kérdezek.

Annyi jön be a játékból, hogy a fejléc részt, ahol ugye indítani lehet a játékot vagy a játék fórumát megnézni, meg egyebeket, az bejön, még a játékon keresztül küldött felkéréseket, értesítéseket is meg tudom nézni, de maga a játékfelület nem jön be. Az egyiknél nagy üres, fehér semmi, a másiknál pedig próbál tölteni valamit, csak nem jön össze.:(

2013. jan. 10. 14:50
 7/12 anonim ***** válasza:
aha, és milyen az operációs rendszer rajta, és milyen böngészővel próbáltad?
2013. jan. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Eddig xp volt, most windows 7 lett rátéve és mozillával indítottam.
2013. jan. 10. 15:20
 9/12 anonim ***** válasza:

az adobe flash player-nek 11.5.502.146 ez a verziószáma?


ha nem itt menny a player download center-re


[link]


ennek kellene kijönnie:


Adobe Flash Player 11.5.502.146 (15.61 MB)


Your system: Windows 64-bit , English, Firefox


alatte mcafee-s sz@ar azt ne pipáld ki, és download now.


amúgy a youtube megy? próbálkoztál már más böngészővel?

2013. jan. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet, megpróbáltam az Internet Explorer-el és úgy működik.

Egyébként az az Adobe van rajta, amit írtál.

De mindegy is, akkor majd Exploreren keresztül játszom vele. Nekem így is jó.:)

Mindenkinek amúgy köszönöm a válaszokat!

2013. jan. 10. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!